Wiemy jak ogromne znaczenie dla bezawaryjnej pracy mają urządzenia peryferyjne.  Dlatego proponujemy Państwu oświetlenie dzienne szwedzkiej firmy D-TEC, które zapewnia optymalny komfort Waszym oczom. Foteliki, które zapewnią Wam zbalansowaną pozycję pracy, oraz kompresory i pompy firm KAESER, DUR DENTAL, dostarczające media do Waszych unitów. Nasze asystory będą uzupełnieniem Państwa stanowiska pracy i sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej wydajna.    
Strony producentów:
Kaeser
Durr Dental
D-tec
 
 

Kompresory i systemy ssące 

 

Wybraliśmy dla Państwa kompresory najlepszych producentów aby wasza praca była bezstresowa, nasze propozycje to firma KAESER i DURR DENTAL .

Durr Dental VS 600S 
Centralny zestaw ssący ze zintegrowanym automatycznym separatorem i sterowaniem, 
do obsługi 3 stanowisk dentystycznych, z których 2 mogą pracować niezależnie. 

Ilość obsługiwanych stanowisk: 3 
Zasilanie: 230 V 1~ 50 Hz 
Waga: 25kg 
Moc silnika: 1.10 kW 
Wymiary zewnętrzne: 50 x 42 x 41 cm 
Gwarancja 12 miesięcy
 

Asystory

      

Asystor MIO pozwala na pracę SOLO i DUO, dzięki możliwości umieszczenia instrumentów i materiałów w zasięgu ręki lekarza i asysty.
Asystor MIO posiada miejsce na wszystko, co potrzebne, ułatwiając trzymanie wszystkiego pod ręką. Dzięki temu wszyscy używają minimum ruchu w minimalnym czasie.

 Pozwala asyście stomatologicznej na wykonywanie kilku czynności jednocześnie: może trzymać rękaw ssaka w prawej ręce oraz utrzymywać suche pole operacyjne. Lewą ręką może używać dmuchawki do osuszania lusterka lub podawać instrumenty bądź narzędzia i materiały znajdujące się na tacy mocowanej na unicie bądź na asystorze. Gdy asystentka obróci się nieco na stołku, może sięgnąć do przestronnego blatu i szuflad. Jeżeli lekarz preferuje pracę SOLO, unit i ERGO-SOS są dla niego. Może w łatwy sposób sięgnąć po to, czego potrzebuje: instrumenty unitu, ssanie, narzędzia i materiały. Pozwala lekarzowi być mniej zależnym od innych, ale zawsze daje jemu elastyczność w pracy z asystentką. Kompromisowym rozwiązaniem jest asystor ruchomy, który umożliwia porównywalny komfort pracy ale nie zapewnia maksymalnego oprzyrządowania w zasięgi rąk zespołu stomatologicznego.

 

Oświetlenie dzienne gabinetu

Liczba elementów świetlnych 4 do 8.
Elektroniczny układ zapłonu świetlówek, brak efektu stroboskopowego.
Wewnętrzne odbłyśniki nakierowują strumień światła we właściwym kierunku. Specjalnie wyprofilowany raster nakierowuje światło w kierunku pionowym na pacjenta.
Jasność lampy: 20000 lux. (Optymalna wysokość umieszczenia lampy wynosi 1,4 metra od pacjenta).
Dodatkowy strumień światła oświetlający sufit i rozpraszający przyjemne światło w gabinecie.

 

Foteliki dla lekarza i asysty

"DOBRZE SIEDZIEĆ" to najważniejsza czynność umożliwiająca Tobie i Twojej asycie efektywną pracę z jednoczesną optymalną obserwacją pola zabiegowego. Te trzy czynniki występujące w tym samym czasie gwarantują Twojemu zespołowi pełną koncentrację na wykonywanym zabiegu. Dla tego preferujemy tylko takie siedziska, które wymuszają wyprostowaną i zbalansowaną pozycję pracy zachowując naturalne krzywizny kręgosłupa. Pełna specyfikacja kliknij tu.